خب من از 2 اسفند از خونه بیرون نرفتم ! از همون روزی که خواهرم و نیما از ترس کرونا برگشتن

شهرشون و تصمیم هم نداشتم بیرون برم تا 3 شب پیش .

این مدت سردرد های عجیب داشتم ، پشت سرم درد میگرفت ، با هیچ مسکنی هم خوب نمیشد ،

گاهی حتی سرمو میگرفتم تو دستامو ، محکم فشار میدادم و گریه میکردم یا موهامو میکشیدم تا

دردم کمتر بشه !

تا سه شب پیش که بعد اینکه فشار خونم رو گرفتم و دیدم 8 عه ! قاعدتا نیاز به سرم داشتم و

میبایست برم ی مرکز درمانی ، از ترس کرونا کلی فکر کردیم کجا بریم که کمتر کرونایی باشه!

آخر سر یاد یه کلینیک نیمه دولتی افتادیم که تا 12 شب بیشتر باز نیس ، خلاصه رفتیم اونجا و غیر

از من فقط 1 مریض دیگه اونجا بود ! دکتر عمومی اونجا واسم سرم و کتورولاک و ب کمپلکس نوشت

وقتی گفتم چند روزه اینجوری ام و میترسم فردا هم تکرار بشه 4 تا دیگه کتورولاک نوشت واسه

اینکه اگه نیاز شد . هرچی به پرستار اونجا گفتم خواهر من ، من همکارتم ی رگ ازم بگیر میرم خونه

خودم این سرم رو وصل میکنم گوش نداد ک نداد و گفت نمیشه کسی با رگ باز از اینجا بیرون بره

آخر سر رو تخت های کرونایی! خوابیدم و سرم تو بدنم جریان پیدا کرد .

گذشت . فردا عصرش از شدت سرگیجه و سردرد داشتم دیوونه میشدم ،زنگ زدیم مطب یکی از

دکتر های مغز و اعصاب شهرمون که از شانس خوبمون تو این روزهای کرونایی آخر سال ترک کار

نگفته بود . رفتیم .شرح حال دادم . گفت نوار مغز بگیر . تو اتاق بغل واسه اولین بار EEG رو

تجربه کردم و بهم گفت بهتره یه MRI هم انجام بدم ولی اگه الان نشد و افتاد بعد عید موردی نیس

دارو داد و چ جالب که دارو هاش هم خانواده داروهای دکتر میم بودن فقط سنگین تر !

جالب بود برام که بعد از تقریبا نه ماه درمان افسردگی نه تنها خوب نشدم که علائمم به جای روانی

تبدیل شدن به جسمی ! و این یعنی فاجعه ! فاجعه ی زندگی یه دختر 24 ساله که روح و روان

تیکه پاره شده داره ! اینکه خبر مرگش داره واسه ارشد میخونه ها ولی هنوزم درست نمیدونه چی

از زندگیش میخواد . اینکه من دارو خوردم و میخورم و علامت روانی ندارم ولی همچنان .

حالم خوب نیس .

القصه .نوبت MRI هم همون روز بهمون دادن و انجام دادم و امروز عصر جوابش اومد

این دومین تجربه ی MRI ام بود ، اولیش واسه پاییز 96 بود که واسه ورم عجیب و غریب کف دستم

انجام دادم ! این بار با اینکه بابت آلودگی کرونا واسم گوشی نذاشت (بابت صداهای ناهنجار توی اون

دستگاه عجیب ) ولی کمتر اذیت شدم ، نمیدونم چرا !  نتیجه MRI هم امروز نشون دکتر دادم و گفت

چیزی نشون نداده و تشخیصش همون Tension headache عه و با دارو رفع میشه .

نمیدونم

نمیدونم

نمیدونم

نمیدونم قراره این افسردگی منو به کجا برسونه

یا من قراره افسردگی رو به کجا برسونم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها