خب کتابام رسیدن :)  البته دیروز صبح

چند تا کتاب تست نیاز داشتم واسه ارشد قیمتشون میشد 240 تومن ، به مناسبت عید فطر

انتشاراتش تخفیف گذاشت و جمع سبد خرید من از 240 رسید به 170 ! یعنی انگار یکی از جلد

کتاب ها رایگان شد ! منم تو همون تعطیلات عید فطر سفارشمو ثبت کردم و کتابها دیروز به دستم

رسیدن!  بسته رو باز کردم و نگاهشون کردم و کلی ذوقشونو کردم :)

دلم میخواد سال آینده این موقع ها رو مباحث مسلط شده باشم و با طیب خاطر برم سر امتحان ارشد

دیروز یه ویدیو دستم رسید از استاد زیستی که سال اولی که میخواستم کنکور بدم رفتم کلاسش رو

ثبت نام کردم و حسابی تیغمون زد و وقتمونو تلف کرد و چرت و پرت درس داد و جزوه آشغالی درس داد

و کتابهای آشغالی خودش رو بهمون انداخت و الان رفته تهران و دفتر و دستکی به هم زده و آموزشگاه

زده و ویدیو ضبط کرده و به کل کشور میفروشه. تا جایی که توان داشتم لعنتش کردم و به خودم قول

دادم واسه ارشد اون اشتباه های سال کنکورم رو تکرار نکنم .

نیایید بگید چرا همون اول که فهمیدی داره تیغت میزنه از زیر یوغش! خودتو رها نکردی ها

مطمئنم واسه همه کنکوری ها این شرایط و گیر این آدما افتادن پیش اومده ، مخصوصا اونا که مث من

تو شهر های معمولی هستن و به استاد های کنکور خیلی معمولی دسترسی دارن .

نامرد مباحث تدریسش مث برنامه ریزی هیچ کدوم از آزمون ها نبود بعد ما میگفتیم درصد زیستمون

پایین عه میگفت حالا صبر کنید همه مباحث رو بگم اون وقت درصدهاتون واسه آزمون جامع ها میاد بالا

جلسات آخرو هم که حسابی ماست مالی کرد و رفت . وااااای خدا یادم می افته دلم میخواد اول اونو

بعد خودمو خفه کنم . کاش اون موقع هم عقل الانم رو داشتم . (البته 10 سال بعد هم میگم کاش

10 سال پیش عقل الانمو داشتم ) .

کنکوری ها

گول این لعنتی ها رو نخورید

گول این لعنتی ها رو نخورید .

این روز هام با نهایت سرعت و دقت درس میخونم ، از شنبه امتحان هام شروع میشن و این ترم درسها

یکی از یکی سخت تر . ترم آخر تئوری هم هستیم . هر جور هست باید درسها پاس بشن .

من میخونم

شما هم دعا کنید بیشتر بتونم بخونم .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها